Novinky a akcie

Firemná výučba

Ponúkame Vám výučbu v podnikových kurzoch, ktoré  sú zostavené  podľa  potrieb nášho  zákazníka.  Poslucháči kurzov v našej  škole sú bez výnimky ľudia s plným diárom a plne pracovne vyťažení. To však nie je prekážkou, ktorá by Vás mohla odradiť, nakoľko Lingua sa snaží výjsť v ústrety každému.
LINGUA Vám ponúka:
 • Malý počet študentov - naše niekoľkoročné skúsenosti potvrdzujú efektívnosť výuky v malých skupinách t.j. max. 6 osôb.
 • Váš každodenný pracovný plán neutrpí - menej alebo viac, dve alebo tri hodiny výuky týždenne – to si určí klient sám. Ak pribudnú ďalšie pracovné povinnosti, nie je problém vyučovaciu hodinu presunúť.
 • Svoj čas využijete efektívne - rozvrh hodín prispôsobíme Vašim pracovným povinnostiam. Sme tu pre Vás denne od 7.30 do 19.30. Nebudete strácať čas dochádzaním, pretože naši lektori prídu za Vami. Samozrejme, ste vítaní i v jazykovej škole LINGUA
 • Poslucháč si sám zvolí:
- čas konania kurzu
- počet hodín
- intenzitu výučby
- zameranie a cieľ štúdia


  O tom všetkom sa s Vami radi porozprávame, dozvieme sa Vaše potreby, ciele a časové možnosti. Na základe toho Vás veľmi radi zoznámime s tým, čo pre Vás alebo Vašich spolupracovníkov vo Vašej špecifickej situácii môže LINGUA urobiť.

  IN COMPANY - kurz všeobecnej obchodnej angličtiny

  • úplní začiatočníci
  • falošní začiatočníci
  • mierne pokročilí
  • stredne pokročilí
  • pokročilí
  Tento kurz Vás naučí, ako robiť Vašu prácu v angličtine, nielen o nej hovoriť!

  Naučte sa používať najnovšiu terminológiu vo svete biznisu, a to už úplne od základov.  Tento kurz je zostavený z tém každodenného pracovného života. Zahŕňa bežné zručnosti ako telefonovanie, písanie e-mailov, čítanie web stránok, až po obchodné stretnutia, prezentácie či konferencie.
  Začnite hovoriť a písať hneď od začiatku sebavedomou angličtinou. Naučte sa kľúčové slová, frázy a zručnosti, ktoré potrebujete vo Vašom pracovnom svete - stručne a jasne písať e-maily, orientovať sa v anglických web stránkach, komunikovať so zahraničnými obchodnými partnermi, viesť medzinárodné konferencie ...
  pretože svet biznisu dnes komunikuje anglicky.

  Staňte sa jeho súčasťou!

  FINANČNÍCTVO - stredne pokročilý až pokročilý stupeň

  Je praktický kurz angličtiny pre každého, kto pracuje s peniazmi a číselnými údajmi. Je vhodný pre študentov s levelom angličtiny minimálne stredne pokročilý a vyššie.
  Je rovnako vhodný pre tých, ktorí sa pripravujú na kariéru v biznise či finančníctve, ako aj pre odborníkov, ktorí už v tejto sfére pracujú a potrebujú zdokonaliť svoju angličtinu v tejto špecializovanej oblasti.
  Kurz finančníctva Vás naučí používať jednoducho a jasne slovnú zásobu z oblasti ako sú:

  • Peniaze a bankovníctvo
  • Obchod a obchodovanie
  • Základy účtovníctva
  • Firemné finančníctvo
  • Svetová ekonomika
  Kurz Vás krok za krokom prevedie základným jazykom a terminológiou jednotlivých oblastí. Naučíme Vás diskutovať o finančných záležitostiach, čítať finančnú tlač, či konzultovať o finančných dokumentoch s ľahkosťou a sebavedomím.

  PREZENTÁCIA V ANGLIČTINE - stredne pokročilý až pokročilý stupeň

  Tento kurz je skutočný prelom v angličtine pre profesionálne účely. Je to radikálne nový prístup, ktorý kombinuje jazyk a zručnosti, ktoré potrebujete k efektívnej prezentácii.
  Kurz zahŕňa komplexnú škálu prezentačných zručností a techník zvládania obecenstva, pričom kladie hlavný dôraz na štruktúru a detaily rečníckeho umenia.
  Kurz pokrýva komplexnú škálu predmetov a témy zahŕňajú:
  • Práca s hlasom
  • Zvládanie otázok
  • Využitie vizuálnych pomôcok
  • Techniky prejavu na verejnosti

  ZÁKLADY TELEFONOVANIA - začiatočníci a mierne pokročilý

  Základy telefonovania je jedinečný krátkodobý dvojtýždňový kurz pre sekretárky, asistentky i manažérov. Naučí Vás, ako zdokonaliť a zefektívniť Vaše zručnosti pri telefonovaní, ako komunikovať sebavedome a s istotou.

  Kurz nevyžaduje vysoký stupeň osvojenej angličtiny, preto je vhodný aj pre tých, ktorí ovládajú z angličtiny iba základy.

  KONVERZÁCIA - stredne pokročilý stupeň

  Vysoko motivujúci a neoceniteľný kurz, ktorý Vás naučí, ako vyjadriť Váš názor v angličtine. Je postavený na rôznorodých témach z každodenného života. Pripraví Vás, ako pohotovo zareagovať v nečakaných situáciách, ako sú klamstvá, úplatky, korupcia atď.

  KURZ NA MIERU

  Pokiaľ Vaše špecifické podmienky vyžadujú iný typ kurzu, ako je v našej štandardnej ponuke, radi Vám kurz "ušijeme na mieru" podľa Vašich potrieb, zameraný na terminológiu a zručnosti práve z Vašej oblasti.

  Prihlásiť sa

  Anketa


  Ktoré mesto by ste s nami chceli navstivit nasledujúci rok?  Brussel

  Edinburgh

  New York

  kontakt

  Štefánikova 51
  949 01 Nitra


  tel:
  037/652 00 65

  infomobil:
  0905 798 547

  mail:
  lingua@lingua-english.sk

  Skype:
  lingua.nitra


  Mapa  Vytlač stránku | Pošli priateľovi