Novinky a akcie

O nás

Vítame Vás na stránke jazykovej školy Lingua. Máte záujem o štúdium angličtiny? Ak áno, tak potom ste na tej správnej stránke. Lingua bola založená v roku 2000. Sídli na Štefánikovej ulici 51 (oproti TESCU), v centre Nitry. Škola sa špecializuje výlučne na výučbu anglického jazyka. Ponúkame Vám kurzy pre všetky vekové kategórie od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Naši študenti si môžu vybrať zo širokej ponuky kurzov ako napríklad: všeobecná angličtina, pracovná angličtina, konverzácia ... až po kurz šitý na mieru práve pre Vás. Sme akreditovaným zariadením Ministerstva školstva SR.

V roku 2005 sa Lingua stala akreditovaným skúšobným centrom CITY & GUILDS. Najväčšou výhodou je, že skúšky robíte priamo u nás v škole, testy sa opravujú vo Veľkej Británii. Tento certifikát je medzinárodne uznávaný.

Myslíme i na tých, pre ktorých sú kurzy finančne náročné, ale majú záujem o vzdelávanie. Všetky kurzy je možné platiť i na splátky cez spoločnosť Quatro. Vybavovanie kurzov na splátky funguje obdobne ako keď si kúpite napríklad televízor. Na úhradu skupinových kurzov prijímame poukážky Accademica od spoločnosti

Od roku 2009 sme úspešne spustill výučbu všetkých kurzov pod vedením výlučne zahraničných lektorv a oplatilo sa. Sme hrdí na pribúdajúci počet spokojných klientov a úspechy, ktoré pod vedením našich šikovných lektorov zaznamenávajú. V roku 2010 -11 plánujeme rozšírenie pobočky Nitra a otvrenie 1 – 2 nových pobočiek Lingua. Od septembra 2010 organizujeme pre našich študentov mesašné tímbildingové akcie so zahraničnými lektormi. Radi vás bližšie spoznáme a umožníme vám hovoriť anglicky aj mimo učební – v prirodzenom prostredí. Tiež pracujeme na zdokonalení komunikácie s Vami- práve spúšťame nový online komunikačný systém pre našich klientov. Login a heslo do systému Vám bude zaslané pri registrácii na kurz.
dbs

Nájdete nás už aj na skype ci facebooku.

Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať sa! Váš Lingua tím.

Anketa


Ktoré mesto by ste s nami chceli navstivit nasledujúci rok?Brussel

Edinburgh

New York

kontakt

Štefánikova 51
949 01 Nitra


tel:
037/652 00 65

infomobil:
0905 798 547

mail:
lingua@lingua-english.sk

Skype:
lingua.nitra


MapaVytlač stránku | Pošli priateľovi